قیمت‌های عجیب خانه در منطقه یک تهران

 

قیمت‌های عجیب خانه در منطقه یک تهران

1399/09/16

زعفرانیه و فرمانیه از محله‌های منطقه یک شهرداری در شمال تهران است. قیمت مسکن در منطقه یک بالاتر از سایر مناطق تهران است؛ بنابراین قیمت مسکن در این دو محله نیز بالا بوده و آپارتمان‌هایی که در این محله‌ها معامله می‌شود، در بازه قیمتی بالایی قرار دارد.
به گزارش اخبار ساختمان، آپارتمان‌های منطقه زعفرانیه و فرمانیه طی یک ماه اخیر بین ۵۷ تا ۱۵۵ میلیون در هر متر مربع معامله شده است. یک واحد آپارتمان ۱۳۷ متری و ۶۰ سال ساخت در خیابان پسیان متری ۵۸ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان در هر متر مربع معامله شد. قیمت واحدی ۲۶۱ متری و ۱۵ سال ساحت در خیابان کوهسار این محله نیز متری ۸۲ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان بوده است.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

یک کارشناس مشاور املاک که در منطقه یک فعالیت دارد، معتقد است قیمت مسکن در این محله‌ها به ثبات نسبی رسیده است؛ ولی گاهی اوقات برخی آپارتمان‌ها با ارقامی عجیب قیمت‌گذاری می‌شود.

آپارتمان‌های منطقه زعفرانیه و فرمانیه طی یک ماه اخیر بین ۵۷ تا ۱۵۵ میلیون در هر متر مربع معامله شده است. یک واحد آپارتمان ۱۳۷ متری و ۶۰ سال ساخت در خیابان پسیان متری ۵۸ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان در هر متر مربع معامله شد. قیمت واحدی ۲۶۱ متری و ۱۵ سال ساحت در خیابان کوهسار این محله نیز متری ۸۲ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان بوده است.

یک خانه ۱۵۸ متری و ۱۹ سال ساخت در خیابان آصف زعفرانیه، متری ۶۵ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان به فروش رفت. همچنین آپارتمانی ۱۲۱ متری و چهار سال ساخت در خیابان پیراسته متری ۱۱۹ میلیون و ۸۳۴ هزار تومان معامله شد.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

قیمت مسکن در محله فرمانیه نیز بسیار بالا است. یک واحد آپارتمان ۱۵۳ متری و ۱۴ سال ساخت در این محله متری ۸۲ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان معامله شد. سرمایه مورد نیاز برای خرید آپارتمانی ۱۴۳ متری و هشت سال ساخت در خیابان کوهستان که در فرمانیه قرار دارد، ۹۷ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان در هر متر مربع و مجموعا ۱۴ میلیارد تومان بود. یک خانه ۹۸۸ متری و هشت سال ساخت در این محله متری ۵۱ میلیون تومان معامله شد.

یک کارشناس مشاور املاک که در منطقه یک فعالیت دارد، معتقد است قیمت مسکن در این محله‌ها به ثبات نسبی رسیده است؛ ولی گاهی اوقات برخی آپارتمان‌ها با ارقامی عجیب قیمت‌گذاری می‌شود.

رویداد 24
13:00 | يكشنبه 16 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.