استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مشارکت بانک‌ها در طرح مسکن محرومان

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
مشارکت بانک‌ها در طرح مسکن محرومان

1399/09/17

تا پایان امسال ۱۳ هزار واحد مسکونی مقاوم به متقاضیان در کهگیلویه و بویراحمد واگذار می‌شود.
به گزارش اخبار ساختمان، استاندار این استان در جلسه بررسی گفت: تعلل در پرداخت تسهیلات برای ساخت مسکن محرومان از بانک‌ها پذیرفته نیست.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

آقای کلانتری خدمت به محرومان را از اولویت‌های نظام و دولت دانست و افزود: تا پایان امسال بالغ بر ۱۳ هزار واحد مسکونی مقاوم در مناطق مختلف استان به همه متقاضیان بویژه محرومان در شهر‌ها و روستا‌های استان واگذار می‌شود.

وی از انعکاس مطالبات اولویت دار مردم استان در مناطق محروم بویژه مشکلات روز‌های اخیر هفت هزار و ۲۰۰ خانوار به مسولان کشوری از جمله معاون ریس جمهور هم خبر داد و اضافه کرد: این مشکلات و درخواست‌های مردم در دفتر توسعه‌ی مناطق محروم ریاست جمهوری در دست بررسی است و بزودی برای برطرف کردن این نیازمندی‌ها همکاری‌ها و کمک‌های لازم ارائه می‌شود.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هم در این جلسه از واگذاری سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مقاوم تا پایان امسال به خانواده‌های محروم در مناطق دور افتاده کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

جنتی افزود: در این مدت سه هزار و ۳۰۰ واحد مسکن از محل اعتبارات جبران خسارات زلزله سال ۱۳۹۷ هم به صاحبان این واحد‌ها واگذار می‌شود.

صدا و سیما
13:27 | دوشنبه 17 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.