کمبود فایل‌ اجاره نوسازها در جنوب پایتخت

 

کمبود فایل‌ اجاره نوسازها در جنوب پایتخت

1399/09/18

رهن و اجاره واحدهای نوساز در نیمه جنوبی پایتخت با کمبود فایل‌ خودنمایی می‌کند. بررسی بازار رهن و اجاره املاک در مناطق نیمه جنوبی پایتخت از کمبود فایل‌های اجاره واحدهای مسکونی نوساز حکایت دارد.
به گزارش اخبار ساختمان، واحدهای مسکونی نوساز که طبق تعاریف رسمی آماری املاک با عمربنای کمتر از پنج سال را شامل می‌شوند، در بخش قابل توجهی از مناطق نیمه جنوبی تهران به ندرت در بنگاه‌های معاملات ملکی یافت می‌شود. بررسی تحقیقات میدانی از بازار رهن و اجاره املاک نوساز در نیمه جنوبی پایتخت نشان می‌دهد، غالب فایل‌های پیشنهاد شده از سوی موجران در این مناطق، واحدهای مسکونی میانسال و با عمربنای بیش از ۱۰ سال است.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

بررسی فایل‌های اخیر ارائه شده توسط برخی موجران واحدهای نوساز در این مناطق، از اعلام نرخ‌هایی در محدوده ۱۵۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان برای رهن کامل خبر می‌دهد. برای واحدهای مسکونی نوسازی که به‌صورت ترکیبی از رهن و اجاره از سوی موجران پیشنهاد شده نیز، مستاجران متناسب با بودجه‌ خود می‌توانند در این مناطق به جست‌وجوی ملک برای رهن و اجاره بپردازند.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

بر اساس آنچه در فایل‌های اخیر از اواخر آبان‌ماه تاکنون مشاهده شده، کف بیشتر نرخ‌های‌ پیشنهاد شده برای رهن املاک نوساز در نیمه جنوبی تهران در محدوده ۳۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دیده می‌شود. همچنین برای واحدهای بزرگ متراژ نرخ‌هایی در محدوده ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان به‌عنوان ودیعه، و بیش از یک میلیون تومان به‌عنوان اجاره ماهانه از سوی موجران پیشنهاد شده است. البته خارج از محدوده‌های ذکر شده نیز ممکن است واحدهای مسکونی متناسب با بودجه متقاضیان رهن و اجاره واحدهای مسکونی نوساز در مناطق نیمه جنوبی تهران جست‌وجو شود.

دنیای اقتصاد
12:31 | سه شنبه 18 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.