خبری ویژه برای روستاییان استان کردستان

 

خبری ویژه برای روستاییان استان کردستان

1399/09/18

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: ۲ هزار واحد مسکونی ویژه محرومان و نیازمندان ساکن در روستاهای استان که ۲۱ آبان سال قبل با حضور معاون رییس جمهور کلنگ زنی شد، تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.
به گزارش اخبار ساختمان، بهرام نصراللهی‌زاده در ادامه اظهار داشت: در سفر سال گذشته دکتر نوبخت به کردستان، ۲ تفاهم نامه برای احداث ۲ هزار واحد مسکونی روستایی و یک هزار واحد مسکونی شهری ویژه محرومان استان میان سازمان مدیریت و برنامه ریزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و استانداری کردستان به امضا رسید.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه اولویت واگذاری این واحدهای مسکونی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است، افزود: اکنون یک هزار واحد مسکونی در مناطق روستایی تکمیل و آماده بهره‌برداری است که روز گذشته ۴۶ واحد آن تحویل متقاضیان شد.

نصراللهی‌زاده با بیان اینکه احداث این واحدها ۲۱ آبان سال گذشته آغاز شد، اضافه کرد: اجرای این طرح، ۲ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در یک هزار و ۷۰۰ روستای استان را که فاقد سرپناه هستند، صاحبخانه می‌کند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان با اشاره به اینکه ساخت واحدهای مسکونی در مناطق شهری بخاطر مشکل زمین اجرایی نشده است، یادآور شد: برای رفع این مشکل ستادی در سازمان مدیریت استان تشکیل شد و تا حدودی زمین برای احداث منازل مسکونی تهیه شده و بزودی عملیات ساخت این واحدها توسط کمیته امداد آغاز می شود.

نصراللهی‌زاده با بیان اینکه تمام (۲ هزار) واحد مسکونی روستایی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی و قرارداد آنها نیز بسته شده است، گفت: برای ساخت این خانه‌های ۶۰ متری ۲۵ میلیون تومان کمک بلاعوض توسط سازمان برنامه و بودجه و بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان هم تسهیلات کم بهره توسط بنیاد مسکن پرداخت می‌شود.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۷۹ واحد مسکونی مختص مددجویان بهزیستی است که ۴۶ واحد آن به متقاضیان واگذار شده است، تاکید کرد: بقیه واحدهای مسکونی روستایی با پیشرفت فیزیکی مختلف در دست اجراست ولی امید داریم تا پایان سال تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان با بیان اینکه برای احداث هر واحد شهری سال گذشته رقم ۱۰۲ میلیون تومان پیش بینی شده بود، یادآور شد: از این میزان ۵۱ میلیون تومان را سازمان مدیریت به عنوان کمک بلاعوض پرداخت می کند و ۵۱ میلیون تومان دیگر هم تسهیلات کم بهره بانکی است که به متقاضایان پرداخت خواهد شد.

ایرنا
12:32 | سه شنبه 18 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.