مدیرکل راه وشهرسازی استان همدان خبر داد: آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن ملی همدان

 

مدیرکل راه وشهرسازی استان همدان خبر داد:
آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن ملی همدان

1399/09/19

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از آغاز عملیات اجرایی پروژه ۶۰۹ واحدی در شهرک شهید بهشتی شهر همدان در طرح اقدام ملی تولید مسکن خبر داد.
...


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانیدبه گزارش اخبار ساختمان، داریوش حسینی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در استان همدان، اظهار کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای همدان و ملایر که بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارند، بر عهده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) است.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی و تجهیز کارگاه پروژه ۶۰۹ واحدی حصار حاج شمسعلی واقع در شهرک شهید بهشتی و ۱۰۴ واحدی شهرک مدنی در زمینی به مساحت ۸۰ هزار مترمربع توسط جهاد نصر مرکزی که از پیمانکاران تحت قرارداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به عنوان کارگزار این اداره کل بوده، آغاز شده است.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خاطر نشان کرد: اراضی دیگری در شهرک شهید مدنی برای احداث مسکن ملی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) واگذار شده است که به زودی عملیات ساخت این پروژه‌ها توسط همین پیمانکار آغاز خواهد شد.

حسینی با تأکید بر اینکه خرید و فروش طرح اقدام ملی تولید مسکن غیرقانونی است، افزود: هر گونه سوءاستفاده افراد سودجو از این موضوع باعث لغو و سلب امتیاز واگذار کننده است و این افراد تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

ایسنا
14:14 | چهارشنبه 19 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.