مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس خبر داد: هفت هزار متقاضی مسکن خانه‌دار می شوند

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس خبر داد:
هفت هزار متقاضی مسکن خانه‌دار می شوند

1399/09/20

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس گفت: برای خانه‌دار شدن حدود هفت هزار متقاضی مسکن مددجویان و محرومان در فارس برنامه‌ریزی شده است.
به گزارش اخبار ساختمان، عطا الله زمانی در دیدار با فرماندار شهرستان خرامه اظهار داشت: برای خانه‌دار شدن حدود هفت هزار متقاضی مسکن مددجویان و محرومان در فارس برنامه‌ریزی شده است و در سفر تابستانی معاون رئیس جمهور سهمیه 3500 واحد به استان فارس اختصاص یافت.

وی افزود: مازاد بر این سهمیه از محل منابع بنیاد مسکن و کمک خیرین و نیکوکاران و اعتبارات دولتی برای پرداخت تسهیلات کم بهره و کمک‌های بلاعوض بهره‌گیری خواهد شد تا مددجویان و نیازمندان در این استان صاحب سرپناه مناسب شوند.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس با اشاره به اینکه یک هزار و 162 مددجوی تحت پوشش بهزیستی و 2 هزار و 891 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) متقاضی مسکن مددجویی در استان فار س هستند افزود: در قالب این طرح علاوه بر برنامه‌ریزی برای خانه‌دار شدن این متقاضیان برای ایجاد سرپناه مناسب جهت 2 هزار و 846 نفر از نیازمندان که زیر پوشش نهادهای حمایتی نیستند هم برنامه‌ریزی شده است.

زمانی به موضوع مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده روستایی اشاره کرد و آن را از اولویت‌های اساسی در استان فارس دانست و اظهار داشت: هر چند شاخص مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده در استان فارس فراتر از متوسط کشوری است اما برای اجرای باقیمانده این طرح نیز باید شتاب بیشتری به فعالیت‌ها داد.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس به اعطای تسهیلات کم‌بهره و بلاعوض برای مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده اشاره کرد و با بیان اینکه 56.8 درصد خانوارهای روستایی فارس از مسکن مقاوم‌سازی شده برخوردارند، گفت: مقاوم‌سازی مناطق روستایی و بهبود بافت‌های فرسوده در کاهش تلفات جانی و مالی حوادث پیش‌بینی نشده بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه 235 هزار و 268 واحد مسکونی روستایی در استان فارس تاکنون مقاوم‌سازی شده است، گفت: تجربه زمین لرزه‌های ویرانگر در جنوب و غرب استان فارس در سال‌های گذشته نشان‌دهنده کمترین خسارت‌ها در مناطقی است که مقاوم‌سازی مناطق روستایی در آنها اجرا شده است و واحدهای مقاوم‌سازی شده در این مناطق به خوبی توانست در برابر سیل و زلزله و سایر حوادث تاب‌آوری داشته باشد.

تسنیم
21:24 | جمعه 21 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.