یک تولید کننده سیمان عنوان کرد: کارخانه‌های سیمان در خطر تعطیلی هستند

 

یک تولید کننده سیمان عنوان کرد:
کارخانه‌های سیمان در خطر تعطیلی هستند

1399/09/22

یک تولید کننده سیمان با اعلام اینکه ۹۰ درصد کارخانجات سیمان توانایی خرید مازوت با قیمت های بالا را ندارند گفت: در این شرایط تولیدکنندگان یا باید تعطیل شوند...


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانیدیا حجم تولید خود را به شدت کاهش دهند.
به گزارش اخبار ساختمان، ابراهیم غلام زاده با اشاره به اینکه با شروع فصل سرما به جای حمایت از تولیدکنندگان سیمان قیمت مازوت فروخته شده به آنها با احتساب هزینه حمل و نقل پنج برابر شده است، افزود: با تصمیمات ضد تولید در حال حاضر با مازوت 600 تومانی باید سیمان تنی 500 هزار تومان باشد نه 220 هزار تومان!

وی با اعلام اینکه 90 درصد کارخانجات سیمان توانایی خرید مازوت با قیمت های بالا را ندارند، گفت: جالب اینجاست شرکت گاز هم سهمیه گاز واحدهای تولیدی را کاهش داده است. در این شرایط تولیدکنندگان یا باید تعطیل شوند یا با کاهش بالای حجم تولید رو به رو خواهند شد.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

این تولیدکننده سیمان تصریح کرد: چندین بار اعلام کرده ایم با افزایش هزینه های تولید قیمت سیمان را هم آزاد کنید اما با وجود مکاتبات متعدد هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم.

وی با بیان اینکه متأسفانه کارخانجات برای خرید مازوت گران هم باید ضمانتنامه بانکی ارائه کنند، گفت: با این تصمیمات غیر کارشناسی باید سیمان را از کیلویی 220 تومان به 500 هزار تومان برسانند تا تولیدکنندگان با ضرر و زیان بالا روبه رو نشوند.

دولت بهار
13:02 | شنبه 22 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.