مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش تشریح کرد: جزئیات طرح صاحبخانه شدن فرهنگیان

 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش تشریح کرد:
جزئیات طرح صاحبخانه شدن فرهنگیان

1399/09/22

...


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانیدمدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش از عملیاتی شدن ساخت واحد‌های مسکونی برای ۴۴ هزار و ۷۷۵ فرهنگی در ۱۸استان و ۶۵ شهر خبر داد.
به گزارش اخبار ساختمان، آقای کریمی فر گفت: تحویل واحد‌های مسکونی از ۱۸ تا ۲۴ ماه طول خواهد کشید و امیدواریم بتوانیم زودتر واحد‌های مسکونی را به فرهنگیان تحویل دهیم.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش تاکید کرد: براساس تفاهم نامه‌ای که میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و شهرسازی منعقد شده است ۱۷۰ هزار فرهنگی در مدت سه سال صاحب خانه خواهند شد.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

کریمی فر افزود کرد: آورده اولیه فرهنگیان با وام‌های حمایتی ۴۰ تا ۵۰ میلیونی از وزارت آموزش و پرورش تامین خواهد شد.

شبکه خبر
13:02 | شنبه 22 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.