معاون کمیته امداد قم خبر داد: پرداخت وام ودیعه به 2800 مستاجر قمی

 

معاون کمیته امداد قم خبر داد:
پرداخت وام ودیعه به 2800 مستاجر قمی

1399/09/20

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام (ره) قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه به...


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید۲ هزار و ۸۳۵ خانوار مستاجر تحت حمایت ۱۷۴ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن پرداخت شد.
به گزارش اخبار ساختمان، قم محمد ابراهیم نعیمی با اشاره به افزایش ودیعه و اجاره مسکن در این استان اظهار داشت: تعداد هزار و ۷۹ خانوار ودیعه مسکن دریافت کردند و ودیعه پرداختی به خانواده های نیازمند نیز ۱۶۳ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال است.

نعیمی افزود: تسهیلات پرداختی برای تامین ودیعه مسکن مددجویان مستاجر و نیازمند تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

معاون کمیته امداد قم همچنین از پرداخت ۱۰ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه اجاره مسکن به هزار و ۷۶۵ خانوار مستاجر خبر داد و بیان کرد: با توجه به اینکه طی چند سال گذشته قیمت اجاره مسکن افزایش چشمگیری داشته است از خیران تقاضا داریم کمیته امداد را برای رسیدگی به مستاجران نیازمند یاری کند.

حدود ۲۲ هزار و ۲۷ خانوار در قالب حدود ۳۹ هزار و ۸۵۰ تَن تحت حمایت کمیته امداد قم هستند.

ایرنا
13:02 | شنبه 22 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.