چرا سبز بسازیم؟

 

چرا سبز بسازیم؟

شیما محمودی راد ، افشین احمدی ندوشن، فائزه مرادی نافچی، فاطمه مساح، معصومه سلیمانی (دانشگاه شهرکرد)

 
شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانیدبه گزارش تاسیسات نیوز، در دنیای امروز هر لحظه تعداد ساختمان های مختلف مسکونی و اداری افزایش می یابد! اگر همچنان بخواهیم با همین سرعت در روند ساختمان سازی حرکت کنیم تا چند سال آینده منابع محدود زمین بطور کامل تمام می شود و اثری از طبیعت زیبا مانند جنگل و اقیانوس ها باقی نخواهند ماند! در مقابله با این مشکل می توانیم به احداث ساختمان سبز روی بیاوریم.

 

 

ساختمان سبز یا استفاده از انرژی های پاک و طراحی سازگار با محیط زیست می تواند باعث کاهش زیادی در مصرف انرژی و افزایش آسایش ساکنین ساختمان ها و تامین سلامت جسمی و روحی آنها شود. از این رو می توان آینده زمین که رو به نابودی می باشد را نجات داد و همچنین به نسل های بعد هم فرصت زندگی همراه با آسایش داد.
فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید 

 

 

 

 

 

انتهای خبر

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.