قیمت مسکن ملی در پرند مشخص شد

 

قیمت مسکن ملی در پرند مشخص شد

1399/09/27

مدیر عامل شرکت عمران پرند گفت: قیمت تمام شده ساخت هر متر مربع مسکن ملی در شهر جدید پرند حدود چهار میلیون تومان است.
به گزارش اخبار ساختمان، محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهرجدید پرند با بیان اینکه واحدهای مسکن ملی که در شهر جدید پرند به اتمام رسیده‌اند، واحدهای مسکن مهری بوده‌اند که در مرحله فونداسیون قرار داشته‌اند، گفت: بخش عمده‌ای از این واحدها به دلیل تخلفات پیمانکاران نیمه کاره رها شده بودند اما با همکاری وزارت راه و شهرسازی ساخت این واحدها به اتمام رسید.

او ادامه داد: واحدهای مسکن مهری که تبدیل به مسکن ملی شده‌اند، تفاوت بسیار زیادی از لحاظ کیفیت، مصالح ساختمانی، نما و سازه دارند و تمامی استاندارهای آنها مورد تایید است.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

وطن خواهی با اشاره به اینکه مساحت این واحدها از مساحت واحدهای مسکن مهر بیشتر است، افزود: متوسط مساحتی که برای این واحدها در نظر گرفته شده ۸۵ تا ۱۱۰ متر است و از لحاظ سازه، نازک کاری آن‌ها نیز با تمامی استاندارهای روز دنیا مطابقت دارد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه مصالح ساختمانی که در این واحدها به کار گرفته شده در مقایسه با سایر واحدها از استاندارد بهتری برخودار است، افزود: شیرآلات و مشاعات واحدهای مسکن ملی از کیفیت بالایی برخودار هستند.

افتتاح یک هزار واحد مسکن ملی در شهر پرند تا پایان سال

به گفته وطن خواهی حدود ۲ هزار واحد مسکن مهری که در مرحله فونداسیون و پی ریزی قرار داشتند، تبدیل به مسکن ملی شدند و حدود یک هزار از این واحدها تا عید به بهره برداری می‌رسد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند اظهار کرد: ساخت این واحدها از چهار ماه پیش آغاز شده است و امیدواریم نیمی از این واحدها را تا عید به بهره‌برداری برسانیم.

وطن خواهی با تاکید بر اینکه سهمیه ساخت مسکن ملی در پرند ۲۵ هزار واحد بوده است، گفت: مسکن ملی در چند دسته در حال ساخت است که تعدادی از آنها در قالب مشارکت، تعدادی در قالب واگذاری گروهی و تعدادی هم در قالب مسکن یکم و از طریق واریز مبلغ توسط متقاضی ساخته می‌شود که امیدواریم تا پایان سال یک هزار از آنها را تحویل دهیم.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

او توضیح داد: آورده اولیه متقاضیان برای مسکن ملی ۴۰ میلیون تومان است که بخش عمده‌ای از آنها واریز شده و سایر مبالغ هم در مراحل مختلف از جمله ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان واریز می‌شود.

وطن خواهی اضافه کرد: هزینه ساخت مسکن ملی در شهر پرند کمی افزایش یافته و قیمت تمام شده هر متر مربع حدود چهار میلیون تومان است.

مدیر عامل شرکت عمران پرند در پایان تصریح کرد: ۷۷ هزار واحد مسکن مهر تاکنون به بهره‌برداری رسیده‌اند و حدود ۱۰ هزار واحد باقی مانده‌اند که امیدواریم بتوانیم با کمک شورای تامین، اعتبار آنها حل‌ و فصل کنیم و تا پایان سال به بهره‌برداری برسانیم.

باشگاه خبرنگاران
20:44 | پنجشنبه 27 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.