آیا قیمت مسکن بالاخره ارزان می شود؟

 

آیا قیمت مسکن بالاخره ارزان می شود؟

1399/10/10

مورد مهمی اما فرعی که باید در قیمت غیرمنطقی مسکن در نظر داشت، املاکی‌ها یا درست‌تر گفته شود دلالان خانه است که برای دریافت کمیسیون بیشتر به قیمت‌های غیرمنطقی دامن می‌زنند.
به گزارش اخبار ساختمان، درست است که زمستان را فصل جابه‌جایی خانه نمی‌دانند و در فصل تابستان و بهار است که توجه به قیمت مسکن بیشتر می‌شود اما بسیاری از مستاجرها هستند که قرارداد خانه و آشیانه‌شان در زمستان سرد تمام می‌شود و با تمام دردسرهای جابه‌جایی و اسباب کشی به دنبال خانه مناسب با جیب‌شان می‌گردند.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

کسانی که به دنبال خانه هستند با سر زدن به بنگاه‌های مخلتف متوجه خواهند شد که علاوه بر شرایط بازار مسکن که توسط سیاست‌گذاران کلان باید مدیریت شود و نمی‌شود، بنگاه‌های معاملاتی که نقش واسط دارند، یکی از بازیگران اصلی افزایش قیمت مسکن هستند.

چرا قیمت خانه‌ها نامعقول است؟

دریافت مالیات از خانه‌های خالی و تعیین سقف برای افزایش اجاره‌بها؛ این دو عامل دست به دست هم داده است تا بازار مسکن روزهای فراوانی صعود غیرمنطقی به خود ببیند. در حالی که اخبار رسیده از مجلس و دولت دلالت بر دریافت مالیات از خانه های خالی در تابستان سال ۱۳۹۹ تا کنون دارد، برخی فعالان بازار می گویند هنوز کسی در این بازار داستان را جدی نگرفته است. از سویی چون بانک‌ها مالکان اصلی خانه‌های خالی هستند، تصویت مالیات بر خانه‌های خالی چالش‌های بسیاری دارد.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

مورد مهمی اما فرعی که باید در قیمت غیرمنطقی مسکن در نظر داشت، املاکی‌ها یا درست‌تر گفته شود دلالان خانه است که برای دریافت کمیسیون بیشتر به قیمت‌های غیرمنطقی دامن می‌زنند.

از سویی رشد شدید قیمت ارز در ماه های گذشته از نظر بسیاری از فعالان بازار محرک اصلی رشد قیمت مسکن بوده است. در حقیقت افزایش نرخ مسکن نه به دلیل عرضه و تقاضا بلکه تحت تاثیر رشد انتظارات تورمی و افزایش نرخ دلار رخ داده است.

ایرنا
13:04 | چهارشنبه 10 دي 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.