مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان تهران خبر داد: رفع تصرف سه میلیون مترمربع از اراضی ملی

 

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان تهران خبر داد:
رفع تصرف سه میلیون مترمربع از اراضی ملی

1399/09/13

مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران از رفع تصرف سه میلیون مترمربع از اراضی دولتی ظرف هشت ماه امسال از فروردین ماه تا آبان ماه خبر داد.
به گزارش اخبار ساختمان، خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان تهران درخصوص آخرین اقدامات انجام گرفته در بحث رفع تصرف اراضی دولت در استان اظهار کرد: مجموعه اقدامات در کشور را درخصوص رفع تصرف باید بی‌نظیر خواند و در استان تهران این مساله بیشتر در حوزه‌های شرق بوده است.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

وی ادامه داد: این حوزه‌ها در شرق بیشتر در دماوند، پردیس و شمیرانات بوده است. در همین زمینه تا پایان آبان ماه ۹۹ شاهد ۱۴۸ مورد گزارش رفع تصرف بوده‌ایم. این مساله نشان‌دهنده تلاش یگان حفاظت از اراضی این اداره کل و تعامل با حوزه املاک و حقوقی و دستگاه‌های اجرایی و انتظامی استان است.

وی افزود: حوزه املاک و حقوقی و یگان حفاظت از اراضی در تمام وضعیت‌های قرمز و نارنجی یا تعطیلات رسمی و نوروزی مشغول ‌کار هستند و حفظ بیت‌المال و حراست از اموال عمومی کشور خط قرمز این اداره‌کل است.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

محبت خواه در پایان خاطرنشان کرد: با معرفی سرهنگ پیروندی، فرمانده جدید یگان حفاظت از اراضی اداره‌کل، طی هفته‌ جاری و در تعامل با یگان‌های حفاظت از اراضی جهاد کشاورزی ومنابع طبیعی فصل جدیدی از کار در حوزه راه‌وشهرسازی استان تهران در چهار ماه باقی مانده تا پایان سال‌جاری آغاز شده است.

دنیای اقتصاد
17:31 | پنجشنبه 13 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.