یک مقام مسئول در چهارمحال و بختیاری خبر داد: صدور 1500 سند مالکیت روستایی

 

یک مقام مسئول در چهارمحال و بختیاری خبر داد:
صدور 1500 سند مالکیت روستایی

1399/09/13

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال یک هزار و ۵۰۰ سند مالکیت روستایی در این استان صادر شده و تاکنون ۸۰ درصد از املاک مناطق مسکونی روستایی این استان سنددار شده است.
به گزارش اخبار ساختمان، رسول شهبازی از صدور سند ۶۷ هزار و ۵۵ واحد مسکونی در مناطق روستایی این استان خبر داد و اظهار داشت: برای سنددار شدن املاک روستایی و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت استان هیچ محدودیتی وجود ندارد.


شرکت سینرژی پارس

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، عایقکاری سازه های صنعتی و مسکونی، دیوار سبک و در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد. بیشتر بخوانید

وی، از صدور سند مالکیت برای ۹ هزار و ۸۷ واحد مسکونی شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر این استان خبر داد و تصریح کرد: فرایند انجام صدور سند کمتر از سه ماه به سرانجام می‌رسد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری، تثبیت مالکیت و شفاف سازی حد و حدود املاک، کاهش سوء استفاده و معارض ملکی و سهولت در انجام زیرساختها و اجرای صحیح طرح هادی روستایی را از اهداف اصلی سند دار کردن املاک روستایی عنوان کرد.


فوم xps

فوم xps سینرژی از پلی استایرن بصورت اکسترود با مقاومت حرارتی و فشاری بالا جهت عایق کاری حرارتی تولید شده است. فرآیند تولید بر اساس تکنولوژی ذوب مواد، مخلوط کردن مداوم و تزریق و فشرده سازی در دمای بالا جهت تولید صفحات سخت عایق می باشد. بر خلاف دیگر روش های تولید که سبب ایجاد حفره، خلل و فرج و لوله های مویین در عایق می شود این روش بافتی یکنواخت با سلول های بسته و نفوذناپذیر ایجاد می کند که ضریب انتقال حرارت بسیار پایین و مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و فشار در مقایسه با دیگر عایق ها از مشخصه های منحصر به فرد این نوع عایق می باشد. بیشتر بخوانید

شهبازی با اشاره عملیات اجرایی ۹۸ طرح هادی روستایی در سال جاری با اعتباری افزون بر ۲۲۵ میلیارد ریال در سطح استان، گفت: مجموع اعتبار تخصیص یافته برای طرح تهیه بازنگری و طرح هادی مناطق روستایی این استان ۲۹۰ میلیارد ریال است.

به گفته وی، امسال ۷۵ طرح هادی روستایی با اعتباری افزون بر ۳۵ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال به عنوان پروژه‌های تهیه و بازنگری به سازمان برنامه و بودجه استان ارسال شد که در مرحله مبادله موافقت‌نامه است.

چهارمحال و بختیاری با ۹۷۹ هزار نفر جمعیت ۱۰ شهرستان و بیش از ۸۰۰ روستا و آبادی دارد.

ایرنا
17:31 | پنجشنبه 13 آذر 1399

 

#سینرژی پارس #فوم xps #عایق های حرارتی #xps
تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.