نمای عایق مرکب خارجی (EIFS)

نمای عایق مرکب خارجی (EIFS) 

 

عایقکاری دیوار پیرامونی با عایق xps سینرژی

 

 

نمای عایق مرکب خارجی با وزن مخصوص بسیار پایین، ضمن عایق نمودن دیوارهای پیرامونی، یکی از سبکترین نمای اجرا شده در ساختمان ها می باشد. این سیستم مورد تایید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و از فناوری های نوین ساختمانی نمای عایق مرکب است. بردهای XPS سینرژی در ضخامت های استاندارد همراه با تجهیزات نصب و پوشش های چند لایه رویه نما همراه با الیاف مسلح کننده، گزینه مناسب جهت اجرای نمای ساختمانهای مسکونی و اداری می باشد.

تحقیقات انجام شده توسط آزمایشگاه ملی Oak Ridge در آمریکا با پشتیبانی وزارت انرژی، نشان می دهد که EIFS بهترین پوشش ساختمانی از لحاظ کنترل حرارت و رطوبت در مقایسه با آجر، گچ، پوشش های سیمانی و... می باشد. نمای عایق مرکب خارجی علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی از طریق CI (عایق مستمر) مانع مداوم هوا نیز می باشد که منجر به حداکثر صرفه جویی در انرژی و کاهش اثرات زیست محیطی می شود. همچنان این محصول در رنگ ها و بافت های متنوع جهت زیبا سازی ساختار ارائه می شود.

 

نمای عایق مرکب خارجی2نمای عایق مرکب خارجی1

 

 

لایه های تشکیل دهنده نمای عایق مرکب خارجی

 

همانطور که در عکس بالا مشاهده می شود، این محصول به سطح بیرونی دیوارهای خارجی توسط چسب مخصوص سیمانی و رولپلاگ های مخصوص متصل شده و روی سطح عایق XPS، پوشش سیمان با توری فایبر گلاس جهت استحکام بیشتر و در نهایت لایه انتخابی نهایی (از جمله رنگ های اکریلیک و بافت دار) کار می شود.

 

لایه های تشکیل دهنده نمای عایق مرکب خارجی2

 

 

تمامی حقوق این سایت برای شرکت سینرژی پارس محفوظ می باشد.